Şirin Ayça Sayılır

Şirin Ayça Sayılır profil fotoğrafı

Şirin Ayça Sayılır

TAV Havalimanları - Müşteri Deneyimi ve İletişim Merkezi Müdürü

1999 yılında San Diego State Üniversitesi, Telekomünikasyon ve Medya Yöneticiliği bölümünden mezun olduktan sonra, Doğuş Holding çatışısı altında CNBC-E kanalının kurulmasında rol aldı. Takip eden süreçte kanalın program müdürü olarak görevini sürdürürken, akşam kuşağı yayın akışı içeriklerinin uluslararası platformlarda satın alınması, program kuşaklarının oluşturulması ve demografik hedef kitle analizlerinin yapılması sorumluluklarını üstlendi.

2002 yılı itibarıyla internet, indoor ve outdoor medya planlaması alanında hizmet sağlayan Zap Medya Şirketinde yönetici ortak olarak faaliyet gösterdi. Daha sonraki yıllarda CNR Holding bünyesinde Uluslararası Ziyaretçi ve Satış Müdürü olarak görev yaparken, müşteri/ziyaretçi analizleri, B2B toplantı organizasyonları ve alan satış süreçlerini yürüttü. Takip eden yıllarda, müşteriyi marka ile buluşturan ve marka bilinirliği yaratan kurumsal organizasyonlar düzenledi Unilever, P&G, IDO v.b).

Son 13 yıldır Havacılık sektöründe satış ve müşteri memnuniyeti faaliyetleri kapsamında ululsararası anlaşmaların yapılması, müşteri memnuniyeti yönetimi beraberinde analiz ve raporlamaların hazırlanması, ilgili uygulamaların ISO 10002 yönetim sistemi uyarınca yönetilmesinin sağlanması ve kurumun İletişim Merkezinin yönetim süreçlerini yürütmektedir.

Şirin Ayça Sayılır yer aldığı oturumlar

07.10.2023 20:00

Çevrimiçi
Kapat

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

@si.summit

Detaylar
  • 19-20 Ekim 2023
  • 09:00 - 16:30
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Albert Long Hall

Harita