Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Seminer&Workshop Programı

Dijital Ölçeklenme ve Kaynak Verimliliği

Dijital Ölçeklenme ve Kaynak Verimliliği

Bu oturum, işletmelerin dijital ölçeklenme stratejilerini geliştirmeleri ve kaynaklarını daha verimli bir şekilde kullanmaları için gereken temel bilgi ve becerileri sunar. Katılımcılara, dijital teknolojilerin nasıl kullanılacağı, iş süreçlerinin nasıl optimize edileceği ve sürdürülebilirlik hedeflerine nasıl uygun hale getirileceği konularında bilgi verilir. Ayrıca, oturum, işletmelerin karbon ayak izini azaltmak ve sürdürülebilir kaynak kullanımını teşvik etmek için dijital araçları nasıl etkili bir şekilde kullanacaklarını anlatır.

[Katılım Linki]

  • Dijital ölçeklenme, işletmelere büyüme fırsatları sunarken, kaynak verimliliğiyle birleştirildiğinde çevresel ve ekonomik sürdürülebilirlik için kritik bir rol oynayabilir.
  • Dijital teknolojiler, veri analitiği ve otomasyon, işletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine ve enerji, su ve diğer kaynakları daha verimli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olabilir.
  • Dijital ölçeklenme, sürdürülebilirlikle uyumlu ürün ve hizmetlerin geliştirilmesini destekler ve yeşil inovasyonu teşvik eder.
  • Dijital ölçeklenme, işletmelerin sürdürülebilirlik hedeflerini takip etmelerine ve paydaşlarına şeffaf bir şekilde rapor vermelerine yardımcı olurken, rekabet avantajı sağlayabilir.
Murat Levent Demircan profil fotoğrafı

Murat Levent Demircan

Galatasaray Üniversitesi

1974 yılında İstanbul’da doğan Demircan. Galatasaray Lisesi’nden sonra İ.T.Ü İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. University of Pittsburgh Katz Graduate School of Business’da finans ve pazarlama alanında M.B.A. öğrenimini tamamladıktan sonra doktora çalışmalarını Mühendislik Ekonomisinde Bulanık Mantık ve Uygulamaları alanından İ.T.Ü. Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Halen Galatasaray Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünde, Verimlilik Yönetimi, Proje Yönetimi, Yatırım Analizi ve Mühendislik Ekonomisi dersleri veren Demircan akademik çalışmalarının yanında 20 seneyi aşkın özel sektör tecrübesi bulunmaktadır.

Kapat

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

@si.summit

Detaylar
  • 19-20 Ekim 2023
  • 09:00 - 16:30
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Albert Long Hall

Harita