Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Seminer&Workshop Programı

Dijital Sürdürülebilirlik ve Siber Güvenlik

Dijital Sürdürülebilirlik ve Siber Güvenlik

Bu oturum, dijital teknolojilerin sürdürülebilirlik üzerindeki etkilerini ve bu teknolojilerin siber güvenlikle nasıl entegre edileceğini inceleyen bir yaklaşım sunar. Katılımcılara, dijital sürdürübilirlik stratejileri geliştirme, enerji ve kaynak verimliliği sağlama, siber güvenlik risklerini yönetme ve dijital ekosistemlerin sürdürülebilirliği için gereken bilgi ve becerileri kazandırır. Aynı zamanda, ders, dijitalleşme ve siber güvenlik alanlarının kesişiminde ortaya çıkan önemli etik ve hukuki konuları da ele alır.

[Katılım Linki]

  • Dijital teknolojiler ve sürdürülebilirlik, enerji verimliliği, akıllı şebekeler ve yeşil veri merkezleri gibi alanlarda çevresel etkileri azaltabilir ve kaynakları daha iyi kullanmamıza yardımcı olabilir.
  • Siber güvenlik, dijital sürdürübilirlik çabalarının ayrılmaz bir parçasıdır, çünkü siber saldırılar ve veri ihlalleri sürdürülebilirlik hedeflerini tehlikeye atabilir.
  • Oturum, katılımcılara siber güvenlik risklerini belirleme, sürdürülebilirlik stratejilerini koruma ve siber güvenliğin sürdürülebilirliğe nasıl katkıda bulunabileceğini anlama fırsatı sunar.
  • Dijital sürdürübilirlik ve siber güvenlik, işletmelerin ve toplumların dijital dönüşümünü güvence altına alırken, çevresel ve toplumsal etkileri en aza indirmelerine yardımcı olabilir.
Halil Öztürkci profil fotoğrafı

Halil Öztürkci

Adeo Siber Güvenlik

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğinden mezun olan Halil Öztürkci bir süre profesyonel yöneticilik yaptıktan sonra 2008 yılında kurucu ortak olarak ADEO Bilişim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş'ne katılmıştır. Halen yönetim kurulu üyeliği yanında şirketin stratejisini belirleyen genel müdür yardımcılığı görevinin de sürdürmektedir. Sektöründe lider olan bir çok kuruluşa ve kolluk kuvvetlerine eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiş ve siber güvenlik projelerinde aktif rol üstlenmiştir. Microsoft tarafından 12 yıl boyunca “En Değerli Profesyonel” (MVP) ünvanına layık görülmüştür.

Kapat

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

@si.summit

Detaylar
  • 19-20 Ekim 2023
  • 09:00 - 16:30
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Albert Long Hall

Harita