Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Seminer&Workshop Programı

PANEL - Sürdürülebilir Mağazacılık, Yaşam ve İş Alanları

PANEL - Sürdürülebilir Mağazacılık, Yaşam ve İş Alanları

PANEL - Sürdürülebilir Mağazacılık, Yaşam ve İş Alanları

Başak Helen Taşkan profil fotoğrafı

Başak Helen Taşkan

TAV Havalimanları

1997 İTÜ Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra yaklaşık bir yıl ulusal ve uluslararası AB destekli projelerde mühendis olarak çalıştım. Takip eden süreçte yöneticilik yaptığım lojistik sektöründe, karayolu ile tehlikeli madde taşımacılığı alanında operasyon ve yönetim sistemleri konularında sorumluluk alarak, 20 yılı aşkın bir süredir de kurumsal sürdürülebilirlik, iş mükemmelliği ve yönetim sistemleri konularında çalışmalarıma devam ediyorum.

Aslı Deniz Helvacıoğlu profil fotoğrafı

Aslı Deniz Helvacıoğlu

Boğaziçi Üniversitesi

Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesi AB Enstitüsü’nde AB Yüksek Lisansı ve AB Hukuku Doktorası yapmıştır. 2004 yılından bu yana Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünde görev almaktadır. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi yönetim kurulu üyesidir. İnovasyon hukuku ve politikaları çerçevesinde yenilikçi politikaların kurgulanması, inovasyon stratejilerinin oluşturulması ve inovasyon anlatılarının ve eko-sistemlerinin yapılandırılması alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Güncel çalışmaları yenilikçi teknolojilere yönelik yasal düzenlemeler, inovasyon anlatısı ve normlarından hareketle veri yoğun yenilikçi eko-sistemlerde strateji ve politika yapma, yenilikçi tarım sistemlerinde inovasyon yönetimi ve çağdaş sanat inovasyon etkileşimi başlıkları altında yer almaktadır.

Özlem Soran Obuz profil fotoğrafı

Özlem Soran Obuz

Watsons

1998 yılında İstanbul Teknik Ünivesitesi Mimarlık Bölümü’ nden mezun olan Özlem Soran Obuz, 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’ nde Yapım Yönetim Ekonomisi yüksek lisansını tamamlayıp Y. Mimar ünvanını almıştır. 2022 yılında ise Özyeğin Üniversitesi’ de Executive MBA eğitimini başarı ile tamamlamıştır. İş hayatına 1998 yılında Yüksel İnşaat’ ta başlayan Soran Obuz, 2002 yılında HSBC Bankası İnşaat Emlak departmanı ile Kurumsal Emlak alanında çalışmaya başlamıştır.  2008 yılında ING bankasına geçişi ile 10 yılı aşkın süre içinde şubeleşme ve ofis yatırımları olarak bir çok projeye liderlik etmiş; inşaat emlak , bina yönetimi,  emlak değerleme ve satışı, enerji yönetimi ve iş sürekliliği gibi alanlarda İnşaat Emlak ve İdari İşler Direktörü olarak çalışma fırsatı bulmuştur. 2019 yılından bu yana Watsons Türkiye Mağaza Geliştirme Direktörü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Kapat

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

@si.summit

Detaylar
  • 19-20 Ekim 2023
  • 09:00 - 16:30
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Albert Long Hall

Harita