Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Seminer&Workshop Programı

PANEL - Sürdürülebilirlik ve İnovasyon, Kurum Kültürü ve Müşteri Etkileşimini Nasıl Etkiliyor?

PANEL - Sürdürülebilirlik ve İnovasyon, Kurum Kültürü ve Müşteri Etkileşimini Nasıl Etkiliyor?

PANEL - Sürdürülebilirlik ve İnovasyon, Kurum Kültürü ve Müşteri Etkileşimini Nasıl Etkiliyor?

Evren Kutlu profil fotoğrafı

Evren Kutlu

Atasun Optik

Evren Kutlu İTÜ Endüstri Mühendisliği Lisans ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans mezunudur. Kariyerinin ilk yıllarında bankacılık ve yönetim danışmanlığı alanlarında çalıştı. Daha sonra mobil operatör Aria / Avea’da şirketin kuruluş ve büyüme dönemi dahil 11 yıl boyunca, Mali İşler altında Operasyonel ve Finansal Bütçeleme, Raporlama, Finansal Analiz, Kurumsal Finansman, Stratejik ve Finansal Planlama alanlarında derin tecrübe kazandı. Heksagon Şirketler Grubu’nda 6 yıl boyunca CFO olarak yer aldı, yeni fabrikaların ve iş kollarının yatırım ve büyüme devrelerine önemli katkı sağladı. 2019 yılında Türkiye’nin en büyük optik perakende zinciri olan Atasun Optik’de CFO olarak başladığını görevini, 2023 yılı itibarıyla CEO olarak sürdürmektedir.

Fatih Uysal profil fotoğrafı

Fatih Uysal

Kariyer.Net

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Fatih Uysal, kariyerine 1999 yılında Danone’de başladı. Uysal, şirketin Türkiye ofisinde birçok farklı markada sorumluluklar üstlendi ve 2006 yılında Danone Group Genel Merkezi’ne (Fransa) Global Pazarlama Müdürü olarak atandı. Burada geniş bir coğrafyada 40’a yakın ülkeye pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve uygulanması konusunda destek verdi. Fatih Uysal, yurt dışı görevindeki son yılını Orta Doğu, Avrupa ve Latin Amerika’dan Sorumlu Global CRM Direktörü olarak Hollanda’da geçirdi. 2010 yılında Türkiye’ye geri dönerek Vodafone bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Uysal, bu süreçte birçok farklı segmentin ve projenin lansmanına liderlik etti. Uysal, Şubat 2017 itibariyle online ortamdaki en büyük insan kaynakları platformu olan Kariyer.net’te Genel Müdür olarak görev yapıyor.

Emre Kurtoğlu profil fotoğrafı

Emre Kurtoğlu

Teknosa

Lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlayan Emre Kurtoğlu, 1998 yılında Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden ilk mezun olarak derece ile mezun oldu. 2000 yılında Sabancı Holding’in genç yöneticilere yönelik Talent Pool Programı’na seçildi. 2013 yılında ise London Business School’un Market Driving Strategies programına katıldı. 25 yıllık iş tecrübesi bulunan Emre Kurtoğlu bugüne kadar Danone, Gıdasa, Kimberly Clark, Mavi, Terra Pizza (Mediterra Capital) gibi Uluslararası ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde Satış, Pazarlama, Dijital, E-Ticaret ve Kategori alanlarında üst düzey görevlerde bulundu. 2021 yılından itibaren Sabancı Holding bünyesindeki Teknosa’da kariyerine devam eden Kurtoğlu Pazarlama, CRM ve Online kanallardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Hobileri arasında kayak ve deniz sporları gelmektedir.

Tuncay Işık profil fotoğrafı

Tuncay Işık

TÜBİDER

1969 yılında Konya’da dünyaya gelen Tuncay Işık ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Işık’ın üniversite son sınıfta tanıştığı bilgisayar gelecek iş hayatını şekillendirmiştir. 1991 yılında kod yazarak bilgisayar sektörüne ilk adımı atmış, sonrasında ağırlıklı olarak satış ve pazarlama bölümlerinde çalışmıştır. Türkiye’de bilgisayar sektörünün hızlandığı dönemde sektörün marka, toptan satış, mağazacılık ve kurumsal satış alanlarında lider firmalarında yer almıştır. Halen ADEO Siber Güvenlik Hizmetleri şirketinde İş Geliştirmeden Sorumlu GMY olarak çalışmaktadır.

Kapat

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

@si.summit

Detaylar
  • 19-20 Ekim 2023
  • 09:00 - 16:30
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Albert Long Hall

Harita