Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Seminer&Workshop Programı

PANEL - Sürdürülebilirlik ve Küresel İşbirliği

PANEL - Sürdürülebilirlik ve Küresel İşbirliği

PANEL - Sürdürülebilirlik ve Küresel İşbirliği

Arzu Tektaş profil fotoğrafı

Arzu Tektaş

Boğaziçi Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans, İşletme Bölümü’nde operasyon yönetimi alanında doktora derecelerini tamamlamıştır. Halen Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde öğretim üyesi; İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları UYGAR Merkezi’nde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Operasyon ve tedarik zinciri yönetimi, Endüstri 4.0 ve dönüşüm stratejileri, tarım değer zincirlerinde yenilikçilik, inovasyon stratejileri ve yönetimi, yenilikçi ekosistem tasarımı, yaratıcı düşünme ve yaratıcılık gibi alanlarda eğitimler vermekte, çalışmalar ve çeşitli projeler yürütmektedir.

Aslı Deniz Helvacıoğlu profil fotoğrafı

Aslı Deniz Helvacıoğlu

Boğaziçi Üniversitesi

Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesi AB Enstitüsü’nde AB Yüksek Lisansı ve AB Hukuku Doktorası yapmıştır. 2004 yılından bu yana Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünde görev almaktadır. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi yönetim kurulu üyesidir. İnovasyon hukuku ve politikaları çerçevesinde yenilikçi politikaların kurgulanması, inovasyon stratejilerinin oluşturulması ve inovasyon anlatılarının ve eko-sistemlerinin yapılandırılması alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Güncel çalışmaları yenilikçi teknolojilere yönelik yasal düzenlemeler, inovasyon anlatısı ve normlarından hareketle veri yoğun yenilikçi eko-sistemlerde strateji ve politika yapma, yenilikçi tarım sistemlerinde inovasyon yönetimi ve çağdaş sanat inovasyon etkileşimi başlıkları altında yer almaktadır.

D. Ferhat Demir profil fotoğrafı

D. Ferhat Demir

Prag Ekonomi Üniversitesi

Dünya Gazetesi yazarı, Prag Ekonomi Üniversitesi öğretim görevlisi ve Türkiye İnovasyon Hareketi kurucusu olan Ferhat Demir yaklaşık yirmi yıldır çeşitli sektörlerde firmalara strateji ve inovasyon alanlarında eğitim ve gelişim desteği sunmaktadır. Türkiye’de ve farklı ülkelerde projeler yönetmiştir. Çalışmalarına İstanbul ve Prag’da devam etmektedir.

Kapat

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

@si.summit

Detaylar
  • 19-20 Ekim 2023
  • 09:00 - 16:30
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Albert Long Hall

Harita