Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Seminer&Workshop Programı

PANEL- Sürdürülebilirlikte İnovasyon ve Tüketici Etkileşimi

PANEL- Sürdürülebilirlikte İnovasyon ve Tüketici Etkileşimi

PANEL- Sürdürülebilirlikte İnovasyon ve Tüketici Etkileşimi

Eser Lapanta profil fotoğrafı

Eser Lapanta

Unilever

Evli ve iki çocuk babası olan Eser Lapanta, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümlerinden 2008 yılında mezun oldu. Unilever’e Management Trainee olarak katılan Eser Lapanta, Dondurma Pazarlama yolculuğuna 2010 yılında Kıdemli Marka Müdür Yardımcısı olarak başladı ve hem Türkiye hem de NAMETRUB bölgesinde Magnum, Cornetto ve Carte’dor gibi birçok dondurma markalarına liderlik etti. 2018 yılından bu yana Unilever Evdışı Dondurma Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Eser Lapanta, 1 Şubat 2022’de Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörü ve CCBT Lideri görevinin yanı sıra TUI Yönetim Kurulu’ndaki rolü ile Liderlik Ekibi’nin de bir üyesi oldu. Lapanta, 1 Temmuz 2022 tarihinde Unilever’in küresel Compass Organizasyonu yapılanması doğrultusunda Türkiye, Orta Asya ve İran Kişisel Bakım Kategorisi Lideri olarak görevine devam ediyor.

Nesli Şenoğlu Kılıçal profil fotoğrafı

Nesli Şenoğlu Kılıçal

P&G

Nesli Kılıçal 2018 yılından bu yana Procter & Gamble Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya bünyesinde çalışmakta ve 2023 yılı itibariyle P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kurumsal İletişim ve Medya Direktörlüğü rolünü yürütmektedir. Öncesinde P&G Türkiye Medya Direktörlüğü, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kurumsal İletişim Kıdemli Müdürlüğü, Starcom’da Grup Medya Direktörlüğü ve Samsung Electronics’de Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 15 yıllık tecrübesi bulunan Nesli Kılıçal lisans ve yüksek lisans eğitimlerini reklamcılık, halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi alanlarında almıştır. P&G Türkiye, Kaflasya ve Orta Asya ‘Yönetim Kurulu Üyeliği’nin yanı sıra Sürdürülebilir Kalkınma Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, ÇEVKO Yönetim Kurulu Üyeliği, Reklamverenler Derneği Dijital Yürütme Kurulu Üyeliği ve IAB Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

D. Ferhat Demir profil fotoğrafı

D. Ferhat Demir

Prag Ekonomi Üniversitesi

Dünya Gazetesi yazarı, Prag Ekonomi Üniversitesi öğretim görevlisi ve Türkiye İnovasyon Hareketi kurucusu olan Ferhat Demir yaklaşık yirmi yıldır çeşitli sektörlerde firmalara strateji ve inovasyon alanlarında eğitim ve gelişim desteği sunmaktadır. Türkiye’de ve farklı ülkelerde projeler yönetmiştir. Çalışmalarına İstanbul ve Prag’da devam etmektedir.

Kapat

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

@si.summit

Detaylar
  • 19-20 Ekim 2023
  • 09:00 - 16:30
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Albert Long Hall

Harita